Nieuwbouwwoning met dakterras en grote garage in Mariakerke

  • € 575 000
  • 308/VK/VN/2023

Deze unieke woning (bwj 2021) is ontworpen als schitterend appartement met fenomenaal dakterras doch zonder de nadelen van een mede-eigendom.
De woning omvat op het gelijkvloers een ruime inkomhall, een grote garage (35m²), berging en wasplaats en trap naar de eerste verdieping. Daar bevindt zich de zeer ruime en volledig zongerichte woonkamer met bijzonder veel lichtinval; de open en volledig ingericht keuken sluit naadloos op de woonkamer aan en wordt vervolledig door een klein terrasje.
T.h.v. de grote schuiframen van de woonkamer heeft u nog de mogelijkheid om een zwevend terras aan te bouwen. Verder zijn er nog 2 ruime slaapkamers waarvan 1 gericht naar de ochtendzon en met een open aangenaam zicht. De badkamer is zeer ruim en prachtig afgewerkt met zowel een ligbad als een inloopdouche, tenslotte is er een afzonderlijk toilet. Verder gaan we naar de dakverdieping waar u de mogelijkheid hebt om, over de volledige bebouwde oppervlakte, een uniek dakterras in te richten met bijzonder veel zon, een open zicht maar ook heel veel privacy. De woning is een houtskeletbouw en zeer energiezuinig (geothermische palen en warmtepomp). Bovendien heeft u nog de mogelijkheid om zonnepanelen te plaatsen op het dak van de garages die op hetzelfde perceel liggen (garages die niet tot de verkoop behoren).
U leest het, het is een uniek pand en het is bovendien gelegen op 200meter van het strand van Mariakerke.

U zocht het…. Wij hebben het voor u gevonden!

Kenmerken

Adres:Oostende
Referentie:308/VK/VN/2023
Vraagprijs:€ 575.000
Type:Woning
Beschikbaar vanaf:Bij akte
Ligging:Stad, Stad centrum, Vrij uitzicht, In woonwijk, Residentieel, Kust, Voorstad
Bebouwde opp.:118 m²
Bewoonbare opp.:118 m²
Type constructie:Traditioneel
Bouwjaar:2021
Bouwlagen:3
Op verdieping:1
Algemene staat:Luxe-afwerking

Indeling

Kamers:2
Slaapkamers:2
Badkamers:1
WC:1
Woonkamer:42 m²
Keuken:15 m² - Open keuken, Ingericht met toestellen
Kelder:8 m²
Garage:1
Garage Types:Garagebox, Gelijkvloers, Elektrische poort
Garage uitrusting:Elektrische voorzieningen, Water voorzieningen

Comfort

Winkel:Ja - op minder dan 500 m
School:Ja - op minder dan 500 m
Snelweg:Ja - op 4000 m tot 5000 m
Bank:Ja - op 2000 m tot 3000 m
Ontspanning:Ja - op minder dan 500 m
Restaurant:Ja - op minder dan 500 m
Raamwerk:Aluminium - aluminium ramen in nieuwe staat
Dak:Plat dak - nieuw geïsoleerd dak in EPDM
Gevel:geïsoleerde gevel in crepie / Façacade isolé en crépie
Beglazing:Hoogrendementsglas - dubbel isolerend glas / double vitrage isolant
Verwarming:CV-ketel, Individueel, Aardgas - geothermische platen en warmtepomp
Alarm:Ja
Zonnewering:Ja
Kabel:Ja

Technische info

Geïndexeerd K.I.:€ 2.376
Niet geïndexeerd K.I.:€ 1.245

Vergelijkbare panden

€ 575 000


U moet akkoord gaan met het privacybeleid van deze website
* Verplicht in te vullen

€ 575 000

€ 575 000