Verhuurd
RUIME GARAGEBOX ONDER KINEPOLIS OOSTENDE
IN OPTIE
In een ondergronds garagecomplex genaamd Wellington garages gesitueerd ten noorden van de Hippodroom Wellington en onder de Kinepolis, gelegen aan de Koningin Astridlaan 12 vindt u deze gesloten garage met nummer 17.
Afmetingen: breedte 2,80m - diepte 6,70m - hoogte 1,90m
Kenmerken
| Adres: | Koningin Astridlaan 12 Oostende |
| Referentie: | 417/VH/VN/2026 |
| Prijs: | Verhuurd |
| Type: | Garage box |
| Beschikbaar vanaf: | Onmiddellijk |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Op verdieping: | -1 |
| Algemene staat: | Normaal |
Comfort
| Snelweg: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Treinstation: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Treinhalte: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Busknooppunt: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Tramknooppunt: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Bushalte: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Tramhalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Kinderopvang: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Elektriciteit: | Lichtpunt aanwezig |
Technische info
| Overstromingsgevoelig: | Niet meegedeeld |
| Overstromingsgebied: | Niet meegedeeld |
| Erfgoed: | Niet meegedeeld |
Niet gevonden wat je zocht?
Wens je als eerste onze nieuwe panden in jouw mailbox te ontvangen? Schrijf je dan hier in zodat je zeker niets mist.