AFGESLOTEN GARAGEBOX - ROYAL PALACE 7 - 1
-
€ 65 000
-
Zeedijk 96
8400 Oostende - 351/VK/VN/2026
Deze afgesloten garagebox is gelegen op de -1 verdieping van de residentie Royal Palace 7. De garage beschikt over een manuele poort.
Breedte poort: 2m85
Diepte: 5m
| Adres: | Zeedijk 93-A Oostende |
| Residentie: | ROYAL PALACE 7 |
| Referentie: | 350/VK/VN/2026 |
| Vraagprijs: | € 65.000 |
| Type: | Garage box |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Ligging: | In centrum, Stad, Stad centrum, In woonwijk, Residentieel, Voorstad |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1980 |
| Garage: | 1 (1 plaats) |
| Garage Types: | Garagebox, Parkeerkelder |
| Snelweg: | Ja - op 4000 m tot 5000 m |
| Treinstation: | Ja - op 4000 m tot 5000 m |
| Bushalte: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Tramhalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Bank: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 141 |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |