INSTAPKLAAR 1 SLPK APP MET TERRAS
-
€ 625 /maand
-
Koningin Astridlaan 14 P0
8400 Oostende - 412/VH/VN/2026
Dit 1 SLPK appartement is gelegen op de 2de verdieping van een kleinschalig gebouw zonder lift, in een aangename en rustige woonwijk.
Dankzij de grote raampartijen geniet de leefruimte van veel natuurlijke lichtinval, wat zorgt voor een open en gezellige sfeer. De ingerichte keuken sluit mooi aan op de woonkamer en biedt alle comfort voor dagelijks gebruik.
Het appartement beschikt over een ruime slaapkamer met rechtstreekse toegang tot een gezellig terras. Daarnaast is er een badkamer met ligbad, een apart toilet en een aparte berging.
De ligging in een residentiële buurt zorgt voor een rustige woonomgeving, terwijl winkels, openbaar vervoer en andere voorzieningen vlot bereikbaar blijven. Ideaal voor alleenstaanden of koppels die op zoek zijn naar een comfortabel appartement met veel licht en een aangename buitenruimte.
BESCHIKBAAR OP 01/08
Wilt u een bezoek brengen aan dit appartement? Surf naar onze website en druk op de knop "Vraag je bezoek aan", hier kunt u een profiel aanmaken (liefst zo volledig mogelijk). Telefonisch kunnen geen afspraken gemaakt worden.
| Adres: | Honoré Borgersstraat 58/2 Oostende |
| Referentie: | 408/VH/VN/2026 |
| Prijs: | € 700/maand |
| Type: | Appartement |
| Beschikbaar vanaf: | 1/08/2026 |
| Ligging: | In woonwijk, Aan rustige weg, Residentieel, Kust |
| Bewoonbare opp.: | 56 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1988 |
| Op verdieping: | 2 |
| Algemene staat: | Normaal |
| Slaapkamers: | 1 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | , Woonkamer |
| Keuken: | , Open keuken, Ingericht met toestellen |
| Berging: | 2 m² |
| Terras: | Ja |
| Snelweg: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Treinstation: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Treinhalte: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Busknooppunt: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Tramknooppunt: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Tramhalte: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Bank: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | Hout - Hout |
| Beglazing: | Hoogrendementsglas - Hoogrendementsglas |
| Waterleiding: | In orde |
| Sanitair: | Badkamer met bad-douche functie, wasbak en apart toilet |
| Elektriciteit: | Standaard |
| Verwarming: | Individueel, Elektriciteit - Elektrische verwarming |
| Verwarmd water: | Elektriciteit - Elektrische boiler |
| Internet: | Ja |
| Rookdetector: | Ja |
| Parlofoon: | Ja |
| EPC Certificaat Nr.: | 20260425-0003856015-RES-1 |
| EPC Index: | 319,00 kWh/(m² jaar) |
| EnergyClass: | D |
| EPC Geldig tot: | 25/04/2036 |
| Overstromingsgevoelig: | Niet meegedeeld |
| Overstromingsgebied: | Niet meegedeeld |
| Erfgoed: | Niet meegedeeld |