Verhuurd
GARAGEBOX VLAKBIJ ZEEDIJK
Deze gesloten garage met nummer 67 is gelegen op de -1 verdieping in de residentie Flora. Deze residentie is gelegen vlakbij de Zeedijk van Mariakerke.
(6,00x2,50)
Kenmerken
| Adres: | Troonstraat 219 Oostende |
| Referentie: | 415/VH/VN/2025 |
| Prijs: | Verhuurd |
| Type: | Garage box |
| Beschikbaar vanaf: | Onmiddellijk |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Op verdieping: | -1 |
| Algemene staat: | Normaal |
Comfort
| Snelweg: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Treinstation: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Treinhalte: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Busknooppunt: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Tramknooppunt: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Tramhalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| School: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Kinderopvang: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Bank: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Elektriciteit: | lichtpunt aanwezig |
Technische info
| Overstromingsgevoelig: | Niet meegedeeld |
| Overstromingsgebied: | Niet meegedeeld |
| Erfgoed: | Niet meegedeeld |
Niet gevonden wat je zocht?
Wens je als eerste onze nieuwe panden in jouw mailbox te ontvangen? Schrijf je dan hier in zodat je zeker niets mist.