Te huur
AUTOSTAANPLAATS VLAKBIJ ZEEDIJK nieuw
- € 125 /maand
-
Troonstraat 192 P2075
8400 Oostende - 401/VH/VN/2026
Staanplaats nr. 2.075 te huur in nieuwbouwresidentie O'Sea Beach - Beschikbaar vanaf 10/07
Afmetingen: 4m90 x 2m30
Kenmerken
| Adres: | Troonstraat 192/P2075 Oostende |
| Residentie: | O'SEA BEACH |
| Referentie: | 401/VH/VN/2026 |
| Prijs: | € 125/maand |
| Type: | Parkeerplaats |
| Beschikbaar vanaf: | 10/07/2026 |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 2022 |
| Op verdieping: | -1 |
| Algemene staat: | Normaal |
Comfort
| Snelweg: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Treinstation: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Treinhalte: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Busknooppunt: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Tramknooppunt: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Tramhalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| School: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Kinderopvang: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Elektriciteit: | lichtpunt aanwezig |
Technische info
| Overstromingsgevoelig: | Niet meegedeeld |
| Overstromingsgebied: | Niet meegedeeld |
| Erfgoed: | Niet meegedeeld |
Niet gevonden wat je zocht?
Wens je als eerste onze nieuwe panden in jouw mailbox te ontvangen? Schrijf je dan hier in zodat je zeker niets mist.
Ik wens meer informatie over volgend pand:
Troonstraat 192 P2075
8400 Oostende
8400 Oostende
€ 125 /maand
Vertel een vriend
Troonstraat 192 P2075
8400 Oostende
8400 Oostende
€ 125 /maand
Troonstraat 192 P2075
8400 Oostende
8400 Oostende