Studio met subliem zeezicht met terras.
-
€ 187 000
-
Koningin Astridlaan 15 0502
8400 Oostende - 332/VK/VN/2026
Deze aangename studio is gelegen op de tiende verdieping van de aangename residentie Aldis, dewelke zich bevindt op de Zeedijk van Oostende. Deze studio is ingedeeld als volgt: inkomhal met vestiairekast - apart toilet - badkamer met douchecabine en lavabomeubel - ruime ingerichte keuken - woonkamer met kamerbrede vernieuwde schuiframen met aansluitend een ruim terras met fenomenaal zeezicht! Wanneer u op zoek bent naar uw ideale investering aan zee of uw eigen vakantiestekje dan is dit wat u zoekt. Gelegen net naast de Wellington Golf, op wandelafstand van het centrum als van alle culturele bezienswaardigheden die Oostende te bieden heeft.
Fietsenberging aanwezig in het gebouw.
EPC: 114 kwh
| Adres: | Koningin Astridlaan 11/10.02 Oostende |
| Residentie: | Aldis |
| Referentie: | 399/VK/VN/2022 |
| Vraagprijs: | Verkocht |
| Type: | Studio |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Ligging: | Stad, Vrij uitzicht, Residentieel, Kust |
| Perceelbreedte: | 4 m |
| Perceeldiepte: | 9 m |
| Bewoonbare opp.: | 38 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1974 |
| Bouwlagen: | 11 |
| Op verdieping: | 9 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | 24 m² |
| Keuken: | 4 m², Open keuken, Ingericht met toestellen |
| Terras: | 8 m² |
| Snelweg: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Treinstation: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Treinhalte: | Ja - op 4000 m tot 5000 m |
| Bushalte: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Tramhalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Kinderopvang: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bank: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | PVC - PVC |
| Dak: | Plat dak - Plat dak met roofing |
| Dakbedekking: | Andere |
| Gevel: | Beton |
| Beglazing: | Dubbel - Dubbel glas / Double vitrage |
| Waterleiding: | Standaard |
| Sanitair: | Badkamer met ligbad en lavabo, afzonderlijk toilet |
| Elektriciteit: | Standaard |
| Verwarming: | CV-ketel, Blokverwarming, Aardgas - Gemeenschappelijke verwarming met individuele meters / Chauffage commune avec metres individuels |
| Verwarmd water: | Condensatieketel, Collectief, Gas - Gemeenschappelijk op aardgas / commune avec metres indivudels |
| Isolatie: | Dakisolatie - Dak reeds geïsoleerd |
| Lift: | Ja |
| Zonnewering: | Ja |
| Inbouwarmaturen: | Ja |
| Antenne: | Ja |
| Videofoon: | Ja |
| Geïndexeerd K.I.: | € 1.328 |
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 713 |
| Kadastrale benaming: | A89/00V34 |
| EPC Certificaat Nr.: | 20220422-0002588702-RES-1 |
| EPC Index: | 117,00 kWh/(m² jaar) |
| EnergyClass: | B |
| EPC Geldig tot: | 22/04/2032 |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |