INSTAPKLAAR 2 SLPK APP - ZEEZICHT - TERRASSEN
-
€ 380 000
-
Ijzerstraat 30 A 06.02
8400 Oostende - 329/VK/VN/2026
Dit instapklare 2 SLPK APP is gelegen op de 10DE verdieping van de residentie Aldis, de residentie typeert zich door zijn ruime terrassen wat een unicum is op de Zeedijk van Oostende. De residentie bevindt zich op wandelafstand van het centrum waardoor het er toch rustig en kalm vertoeven is. Het appartement werd steeds goed onderhouden maar vereist hier en daar enkele opfriswerken. De ruime woonkamer geniet van een schitterend zicht op zee en dito terras, de gesloten keuken is voorzien van alle toestellen. Verder beschikt het appartement over een afzonderlijk toilet, badkamer met ligbad en 2 ruime slaapkamers die toegang geven tot het terras achteraan het appartement. Er hoort tevens een kelder bij het appartement. Van op dit terras is er een schitterend zicht op het hinterland. De residentie is goed onderhouden en beschikt over een ruime fietsenberging.
| Adres: | Koningin Astridlaan 11/2001E Oostende |
| Residentie: | ALDIS |
| Referentie: | 375/VK/VN/2026 |
| Vraagprijs: | € 395.000 |
| Type: | Appartement |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Ligging: | Stad, Stad centrum, Vrij uitzicht, In woonwijk, Open ligging, Residentieel, Kust |
| Bewoonbare opp.: | 80 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1974 |
| Gevelbreedte: | 4 m |
| Bouwlagen: | 11 |
| Op verdieping: | 10 |
| Algemene staat: | Normaal |
| Totale kosten: | € 115,17/maand |
| Kamers: | 2 |
| Slaapkamers: | 2 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | 28 m² |
| Keuken: | 6 m², Gesloten keuken, Ingericht met toestellen |
| Kelder: | 2 m² |
| Terras: | 8 m² |
| Snelweg: | Ja - op 4000 m tot 5000 m |
| Treinstation: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Treinhalte: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Bushalte: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Tramhalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| School: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Kinderopvang: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bank: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | PVC - PVC |
| Dak: | Plat dak - Dak reeds geisoleerd |
| Beglazing: | Dubbel, Driedubbel - Driedubbele beglazing |
| Waterleiding: | Standaard |
| Sanitair: | Badkamer met ligbad en toilet |
| Elektriciteit: | Standaard |
| Verwarming: | Blokverwarming, Condensatieketel, Hoogrendementsketel, Aardgas - Gemeenschappelijke verwarming op aardgas |
| Verwarmd water: | Condensatieketel - Gemeenschappelijk met individuele meters |
| Isolatie: | Dakisolatie |
| Airco: | Ja |
| Lift: | Ja |
| Mech. ventilatie : | Ja |
| Inbouwarmaturen: | Ja |
| Rookdetector: | Ja |
| Parlofoon: | Ja |
| Kadastrale Nummers: | A89/00V34 |
| EPC Certificaat Nr.: | 20250606-0003619159-RES-1 |
| EPC Index: | 112,00 kWh/(m² jaar) |
| EnergyClass: | B |
| EPC Geldig tot: | 6/06/2035 |
| Renovatieplicht: | Neen |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |