LAATSTE GARAGE aan straatzijde met laadmogelijkheid
-
€ 55 000
-
Elisabethlaan 40
8400 Oostende - 363/VK/VN/2026
Gesloten garageboxen met nieuwe poorten die te koop worden aangeboden, afmetingen: breedte 2.65m - diepte 5.83m. Laatste garage met extra parkeerplaats voor de poort.
U hebt de mogelijkheid om een laadpaal te installeren om uw elektrische wagen snel op te laden (11kw - 3x 400V)!!!! Grijp deze laatste kans, alle andere garages aan de voorzijde zijn verkocht.
| Adres: | Zelliklaan 8 Oostende |
| Referentie: | ZL_G4_/VK/VN/2026 |
| Vraagprijs: | € 50.000 |
| Type: | Garage box |
| Beschikbaar vanaf: | In overleg |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Garage: | 1 (1 plaats) |
| Snelweg: | Ja - op 4000 m tot 5000 m |
| Treinstation: | Ja - op 4000 m tot 5000 m |
| Treinhalte: | Ja - op 4000 m tot 5000 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| School: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Kinderopvang: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bank: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Dak: | Plat dak |
| Geïndexeerd K.I.: | € 180 |
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 80 |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Overstromingsgevoelig: | Niet meegedeeld |
| Overstromingsgebied: | Niet meegedeeld |
| Erfgoed: | Niet meegedeeld |