OP TE FRISSEN 2 SLPK APP - RUIM TERRAS - ZIJDELINGS ZEEZICHT
-
€ 187 000
-
Koningin Astridlaan 15 0502
8400 Oostende - 332/VK/VN/2026
Dit op te frissen 2 SLPK appartement is gelegen op de eerste verdieping van de residentie STROOMBANK, het appartement beschikt over een schitterend zijdelings zicht op zee. Het appartement beschikt over een lichtrijke woonkamer met grote raampartijen, de halfopen keuken grenst aan de woonkamer. Verder vinden we nog een badkamer met ligbad, een afzonderlijk toilet en de 2 slaapkamers die toegang geven tot het terras achteraan. Er hoort tevens een kelder bij het appartement. De residentie verkeert in uitstekende staat en het appartement is geschikt voor alle doeleinden.
| Adres: | Henegouwenstraat 6/01.01 Oostende |
| Residentie: | STROOMBANK |
| Referentie: | 332/VK/VN/2025 |
| Vraagprijs: | Verkocht |
| Type: | Appartement |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Ligging: | Stad, Vrij uitzicht, In woonwijk, Residentieel, Kust |
| Bewoonbare opp.: | 60 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1980 |
| Bouwlagen: | 8 |
| Op verdieping: | 1 |
| Algemene staat: | Op te frissen |
| Slaapkamers: | 2 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | 22 m² |
| Keuken: | 5 m², Half-open keuken, Ingericht met toestellen |
| Kelder: | 2 m² |
| Terras: | 12 m² |
| Snelweg: | Ja - op 4000 m tot 5000 m |
| Treinstation: | Ja - op 4000 m tot 5000 m |
| Bushalte: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Tramhalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Kinderopvang: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Bank: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | PVC - PVC |
| Beglazing: | Dubbel - Dubbel glas |
| Waterleiding: | Standaard |
| Sanitair: | Badkamer met ligbad - afzonderlijk toilet |
| Elektriciteit: | Standaard |
| Verwarming: | Condensatieketel - Gemeenschappelijke verwarming |
| Verwarmd water: | Condensatieketel, Gas - Gemeenschappelijk met individuele meters |
| Lift: | Ja |
| Kabel: | Ja |
| Inbouwarmaturen: | Ja |
| Rookdetector: | Ja |
| Parlofoon: | Ja |
| Geïndexeerd K.I.: | € 2.013 |
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 897 |
| Kadastrale Nummers: | A89/00R35 |
| EPC Certificaat Nr.: | 20250918-0003689131-RES-1 |
| EPC Index: | 287,00 kWh/(m² jaar) |
| EnergyClass: | C |
| Renovatieplicht: | Neen |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |