MODERN 2 SLPK APP - TERRASSEN - RUSTIGE WOONWIJK
-
€ 259 000
-
Zeedijk 116 0202
8400 Oostende - 353/VK/VN/2025
Zeer modern en volledig zongericht appartement gelegen in een kleinschalige residentie op wandelafstand van de Zeedijk en vlakbij het tennisterrein in Mariakerke. Het appartement omvat een ruime woonkamer met zeer veel lichtinval en aansluitend 2 zongerichte terrassen, een moderne open keuken dewelke kwaliteitsvol is afgewerkt, 2 ruime slaapkamers waarvan 1 met ingemaakte kasten, badkamer met zowel ligbad als douche, en een apart toilet. Bovendien is er zowel een private kelder als een gemeenschappelijke fietsenberging in het gebouw. Het gebouw werd enkele jaren terug zeer grondig gerenoveerd en men is dus voor vele jaren gerust. Er is individuele verwarming op aardgas. Een echte aanrader....plan uw bezoek in!
| Adres: | Hyacintenlaan 39/0102 Oostende |
| Residentie: | MIRAMAR |
| Referentie: | 344/VK/VN/2026 |
| Vraagprijs: | € 285.000 |
| Type: | Appartement |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Ligging: | Stad, In woonwijk, Open ligging, Residentieel, Kust, Voorstad |
| Bewoonbare opp.: | 82 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Renovatiejaar: | 2012 |
| Bouwlagen: | 5 |
| Op verdieping: | 1 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
| Totale kosten: | € 75/maand |
| Slaapkamers: | 2 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | 26 m² |
| Keuken: | 6 m², Open keuken, Ingericht met toestellen |
| Berging: | 1 m² |
| Kelder: | 3 m² |
| Terras: | 6 m² |
| Snelweg: | Ja - op 4000 m tot 5000 m |
| Treinstation: | Ja - op 3000 m tot 4000 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Tramhalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | PVC - PVC ramen in nieuwe staat / Châssis en PVC en parfaite état |
| Dak: | Plat dak - volledig vernieuwd dak / toiture complètement rénové |
| Gevel: | Plakwerk - gerenoveerde gevel |
| Beglazing: | Dubbel - dubbel isolerend glas / double vitrage isolant |
| Waterleiding: | volledig vernieuwd / complètement renouveller |
| Sanitair: | badkamer met ligbad en douche / salle de bain avec douche et baignoire |
| Elektriciteit: | gekeurde installatie |
| Verwarming: | CV-ketel, Individueel, Aardgas - individuele verwarming op aardgas / chauffage individuelle au gaz |
| Verwarmd water: | Individueel, Gas |
| Lift: | Ja |
| Kabel: | Ja |
| Parlofoon: | Ja |
| Videofoon: | Ja |
| Geïndexeerd K.I.: | € 1.650 |
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 905 |
| Kadastrale benaming: | 5e afdeling |
| Kadastrale Oppervlakte: | 214 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20260401-0003827865-RES-1 |
| EPC Index: | 93,00 kWh/(m² jaar) |
| EnergyClass: | A |
| EPC Geldig tot: | 1/04/2036 |
| Renovatieplicht: | Neen |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |