GARAGE TE KOOP IN RUSTIGE WOOWNIJK
-
€ 35 000
-
Zelliklaan 8
8400 Oostende - G11_ZL-1/VK/VN/2026
Garagebox/opslagruimte van maar liefst 11m diepte en 3m breedte te koop in de Vuurtorenwijk in Oostende. De sectionale poort heeft een hoogte van 2m7. Momenteel verhuurd aan 100EUR / maand.
| Adres: | Stanleylaan 35 Oostende |
| Referentie: | STL/VK/VN/GAR/2025 |
| Vraagprijs: | € 35.000 |
| Type: | Garage box |
| Beschikbaar vanaf: | In overleg |
| Ligging: | Stad, In woonwijk, Residentieel, Kust, Voorstad |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1954 |
| Bouwlagen: | 3 |
| Op verdieping: | 1 |
| Algemene staat: | Normaal |
| Garage: | 1 |
| Garage Types: | Garagebox |
| Parking Types: | Privé |
| Snelweg: | Ja - op 3000 m tot 4000 m |
| Treinstation: | Ja - op 4000 m tot 5000 m |
| Treinhalte: | Ja - op 4000 m tot 5000 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Tramhalte: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Kinderopvang: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Dak: | Plat dak |
| Gevel: | Baksteen |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Ja |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |