OP TE FRISSEN STUDIO MET ZICHT OP ZEE EN TERRAS
-
€ 220 000
-
Nieuwpoortsesteenweg 254 / 1A
8400 Oostende - 390/VK/VN/2026
Deze op te frissen studio is gelegen op de 4de verdieping van de residentie Aldis die bekend staat om zijn terrassen. Er is een schitterend terras vanwaar men een prachtig zicht heeft op het verkeersvrije deel van de Zeedijk. De studio bestaat uit een woonkamer met een aangrenzende halfopen keuken. De hal leidt naar de badkamer en een apart toilet. De studio verkeert in goede staat maar vereist hier en daar wat opfriswerken.In de residentie is tevens een ruime fietsenberging aanwezig. De residentie verkeert in goede staat (inkom, liften, dak, verwarming reeds vernieuwd). Vlakbij het centrum van Oostende maar toch weg van de drukte is dit de ideale uitvalsbasis aan zee!
| Adres: | Koningin Astridlaan 15/04.09 Oostende |
| Residentie: | ALDIS |
| Referentie: | 384/VK/VN/2026 |
| Vraagprijs: | € 227.000 |
| Type: | Studio |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Ligging: | Vrij uitzicht, In woonwijk, Open ligging, Residentieel, Kust |
| Bewoonbare opp.: | 37 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1974 |
| Bouwlagen: | 11 |
| Op verdieping: | 4 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | 28 m² |
| Keuken: | 6 m², Half-open keuken, Ingericht met toestellen |
| Terras: | 6 m² |
| Snelweg: | Ja - op 4000 m tot 5000 m |
| Treinstation: | Ja - op 4000 m tot 5000 m |
| Bushalte: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Tramhalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| School: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Kinderopvang: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Bank: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | Hout - Houten ramen |
| Dak: | Plat dak - Dak reeds geïsoleerd |
| Beglazing: | Dubbel - Dubbel glas |
| Waterleiding: | Standaard |
| Sanitair: | Badkamer met ligbad - afzonderlijk toilet |
| Elektriciteit: | Standaard |
| Verwarming: | CV-ketel, Condensatieketel - Vernieuwde installatie op aardgas |
| Verwarmd water: | Condensatieketel, Collectief - Gemeenschappelijk op aardgas |
| Lift: | Ja |
| Zonnewering: | Ja |
| Mech. ventilatie : | Ja |
| Kabel: | Ja |
| Inbouwarmaturen: | Ja |
| Rookdetector: | Ja |
| Parlofoon: | Ja |
| EPC Certificaat Nr.: | 20260330-0003835275-RES-1 |
| EPC Index: | 110,00 kWh/(m² jaar) |
| EnergyClass: | B |
| EPC Geldig tot: | 30/03/2036 |
| Renovatieplicht: | Neen |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |