GERENOVEERD 1 SLPK APP MET ZONNIG TERRAS IN CENTRUM
-
€ 195 000
-
Henegouwenstraat 1 08.06
8400 Oostende - 335/VK/VN/2026
Dit schitterend vernieuwde appartement is gelegen op de gelijkvloerse verdieping van een kleinschalige residentie. De residentie bevindt zich pal in het centrum van Oostende waardoor u er alles op wandelafstand terugvindt. Het appartement werd volledig gestript en werd volledig vernieuwd (leidingen, ramen,..) De ruime woonkamer geeft een enorm gevoel van ruimte, grenzend aan de woonkamer vinden we de volledig uitgeruste keuken die voorzien is van alle toestellen. Men heeft tevens een ontbijthoek voorzien en vanuit de keuken is toegang tot het zonnig terras aan de achterzijde waar men kan genieten van de avondzon. Achteraan het appartement vinden we de ruime slaapkamer terug, de badkamer die voorzien is van inloopdouche en het afzonderlijk toilet. Er is een aansluiting voor wasmachine voorzien in de badkamer. Mede door de ligging en oppervlakte van het appartement is dit geschikt voor alle doeleinden. Het gebouw beschikt eveneens over een privéparking voor de bewoners van het gebouw.
| Adres: | Kapucijnenstraat 14/00.01 Oostende |
| Referentie: | 324/VK/VN/2026 |
| Vraagprijs: | € 199.000 |
| Type: | Benedenwoning |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Ligging: | In centrum, Stad, Stad centrum, Residentieel, Kust |
| Bewoonbare opp.: | 65 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Renovatiejaar: | 2025 |
| Bouwlagen: | 4 |
| Op verdieping: | 0 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
| Slaapkamers: | 1 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | 24 m² |
| Keuken: | 10 m², Open keuken, Ingericht met toestellen |
| Tuin: | 24 m² |
| Tuin oriëntatie: | West |
| Garage: | 1 |
| Garage Types: | Parkeerplaats |
| Parking Types: | Privé |
| Snelweg: | Ja - op 4000 m tot 5000 m |
| Treinstation: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Treinhalte: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Tramhalte: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Kinderopvang: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | PVC - PVC |
| Dak: | Plat dak |
| Beglazing: | Hoogrendementsglas - HR-glas |
| Waterleiding: | Standaard |
| Sanitair: | Badkamer met inloopdouche - afzonderlijk toilet |
| Elektriciteit: | Conforme elektriciteitskeuring |
| Verwarming: | Condensatieketel, Aardgas - Individuele verwarming op aardgas |
| Verwarmd water: | Condensatieketel, Gas - Individueel op aardgas |
| Isolatie: | Volledig geïsoleerd - Volledig geisoleerd |
| Lift: | Ja |
| Internet: | Ja |
| Rolluiken: | Ja |
| Zonnewering: | Ja |
| Mech. ventilatie : | Ja |
| Kabel: | Ja |
| Inbouwarmaturen: | Ja |
| Rookdetector: | Ja |
| Parlofoon: | Ja |
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 601 |
| EPC Certificaat Nr.: | 20260505-0003805910-RES-1 |
| EPC Index: | 214,00 kWh/(m² jaar) |
| EnergyClass: | C |
| EPC Geldig tot: | 5/05/2036 |
| Renovatieplicht: | Neen |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | B |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | B |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |